MIESIARKI Z DZIEŻĄ STAŁĄ
SM 60-85

SM60 i SM 85 to najmniejsze miesiarki, z dzieżą o pojemności 60 lub 85 litrów, przeznaczone do miesienia ciasta o zawartości wody minimum 40% (minimalna ilość ciasta to około 10% ilości maksymalnej). Korpus maszyny wykonany jest ze stali lakierowanej. Na życzenie istnieje możliwość wykonania korpusu ze stali nierdzewnej. Dzieża, spirala, zgarniacz ciasta i druciana pokrywa dzieży wykonane są ze stali kwasoodpornej. Maszyna może być także wyposażona w pełną pokrywę dzieży z tworzywa sztucznego.

Miesiarka pracuje wyjątkowo cicho dzięki zastosowaniu przekładni pasowych. Łatwy w obsłudze panel sterujący pozwala na ustawienie czasu miesienia na I i II biegu oraz temperaturę graniczną ciasta (czujnik temperatury ciasta znajduje się w zgarniaczu). Maszyna wyposażona jest w halogenowe oświetlenie dzieży. Jako opcję proponujemy model z cyfrowym panelem dotykowym (możliwość pełnego programowania i zapisywania procesu miesienia).

Seria SM posiada jeden dwubiegowy silnik napędu spirali i dzieży. Wymagane zasilanie maszyny to 400 V. Urządzenie wyposażone jest w przełącznik na tryb manualny, pozwalający kontynuować pracę maszyny w przypadku awarii systemu elektronicznego. Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z obecnie obowiązującymi normami CE i jest całkowicie bezpieczne, jeśli użytkownik przestrzega zasad podanych w instrukcji obsługi.

Model
Pojemność [kg/l]
Średnica dzieży [Ø cm]
Całkowita moc zainstalowana [kW]
Wymiary (dł.x szer. x wys.) [cm]
Waga miesiarki bez ciasta [kg[
SM 60
40 / 60
53
2,4
98x60x109
260
SM 85
60 / 85
58
3,5
103x62x118
309