Miesiarki do ciast twardych – modele HT 1000 i HT 150

Miesiarki do ciast twardych służą do przygotowania wyrobu, który będzie charakteryzował się idealną konsystencją. W naszej ofercie znajduje się urządzenie, które zostało zaprojektowane oraz wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Spełnia obowiązujące normy CE i wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

To oznacza, że sterowanie sprzętem jest możliwe przy użyciu panelu dotykowego. Dostępne w naszej ofercie miesiarki dwubiegowe z rewersem wyróżniają się wzmocnionym silnikiem oraz spiralą, a także większą liczbą pasków napędu. To oznacza, że jest to urządzenie bardzo solidne, trwałe i odporne, które doskonale sprawdzi się do przygotowywania ciast o zawartości wody mniejszej niż 40%.

Charakterystyka miesiarek do ciast twardych

Miesiarki z dzieżą stałą dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości stali lakierowanej. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy również możliwość zmiany korpusu na ten wykonany ze stali nierdzewnej. Z kolei spirala, dzieża, pokrywa, a także zgarniacz ciasta wyprodukowano ze stali kwasoodpornej. Nasze urządzenia pracują cicho i płynnie, dlatego są takie chętnie wykorzystywane przez polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców.

W naszej ofercie można znaleźć dwa modele miesiarek z dzieżą stała: HT100 oraz HT150, różnią się między sobą, m.in. pojemnością.

Model
Pojemność według wagi ciasta [kg/l]
Średnica dzieży [Ø cm]
Całkowita moca zainstalowana [kW]
Wymiary (dl. x szer. x wys.) [cm]
Waga miesiarki bez ciasta[kg]
Zasilanie [V]
HT100
100/180
75
9
155x89x153
770
400
HT150
150/260
86
9
155/89/153
805
400