Miesiarki z dzieżą wyjezdną

W naszej ofercie znajdą Państwo miesiarki z dzieżą wyjezdną. Miesiarki to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie nawet średniej wielkości piekarni lub cukierni. To maszyny doskonale sprawdzające się podczas produkcji ciasta chlebowego, ale też surowca niezbędnego do wypieku innych produktów. Miesiarki nadają się bowiem nie tylko do przygotowania samych ciast, ale też ubijania oraz ucierania mas cukierniczych. Miesiarki z dzieżą wyjezdną wyposażone są w misy o pojemności od stu trzydziestu do czterystu pięćdziesięciu litrów. Komfortowy i lekki w użyciu mechanizm jezdny sprawia więc, że wyrobione już ciasto bez trudu przetransportować można do miejsca, w którym zostanie poddane dalszej obróbce. Warto również podkreślić, że podczas miesienia ciasta dzieża na wózku zostaje przyciągnięta i umocowana przez specjalny system hydrauliczny. To gwarancja nie tylko komfortu i sprawności pracy, ale też bezpieczeństwa.

Miesiarki z dzieżą wyjezdną, które dla Państwa przygotowaliśmy, to maszyny wyposażone w pełni intuicyjny system sterowania. Ustawienia procesu technologicznego, takie jak temperatura, czas oraz prędkość miesienia, mogą zostać zapisane, a później już automatycznie powtarzane. Co istotne, nasze miesiarki pracują również wtedy, gdy dojdzie do awarii zasilania, istnieje bowiem możliwość przełączenia ich na tryb manualny. Należy również dodać, że maszyny, które znajdą Państwo w naszej ofercie, nie muszą być w pełni załadowane surowcem, by proces miesienia mógł przebiegać sprawnie i efektywnie. Wystarczy, że dzieża wypełniona jest zaledwie w 5%, by obróbka ciasta bądź masy cukierniczej mogła ruszyć. Na marginesie warto wspomnieć, że produkujemy też miesiarki z dzieżą stałą.

Kwestią kluczową pozostaje też bezpieczeństwo oraz higiena. Nasze maszyny zostały zaprojektowane tak, by do minimum ograniczyć możliwość pochwycenia pracownika przez ruchome elementy urządzenia. Wszystkie element miesiarek zostały zaś wyprodukowane z materiałów, które łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu zabiegi higieniczne nie przerywają na długo procesu technologicznego.