Miesiarki z dzieżą stałą

W naszej ofercie znajdą Państwo miesiarki z dzieżą stałą. To maszyny doskonale sprawdzające się w produkcji ciasta, zarówno tego na chleb, jak i niezbędnego w branży cukierniczej. Miesiarki zdają egzamin również podczas przygotowywania kremów oraz mas cukierniczych. Maszyny, które dla Państwa przygotowaliśmy, różnią się wielkością dzieży. Dostarczamy miesiarki mniejsze, a więc takie, których misa może pomieścić sto trzydzieści litrów surowca, jak i średnie oraz największe o pojemności przeszło czterystu litrów. Nasze urządzenia cechują się licznymi atutami, pośród których wymienić trzeba indywidualny dobór prędkości działania. Dzięki temu ciasto nie przegrzewa się, a jego właściwości nie ulegają pogorszeniu. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w zależności od doboru osprzętu, miesienie odbywa się w optymalnych warunkach, co pozwala na możliwie najlepsze napowietrzenie ciasta, bez względu na to, czy jest ono kruche, czy raczej twarde.

Należy podkreślić, że efektywny proces miesienia nie jest zależny od poziomu wypełnienia dzieży. Nawet, kiedy misa wypełniona jest zaledwie w 5% swej objętości, maszyna zapewnia równomierne wymiesienie wszystkich składników. Dużym atutem naszych urządzeń jest także możliwość zmiany prędkości pracy. Działanie na wyższym biegu przyspiesza rozwój ciasta, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu dodatkowych porcji drożdży. Miesiarki z dzieżą stałą to maszyny inteligentne i intuicyjne, jeśli idzie o proces sterowania. Przyjazny panel kontrolny, a także możliwość zapisania wybranych trybów pracy to znaczące udogodnienie oraz krok w kierunku częściowej automatyzacji procesów produkcyjnych. Na marginesie należy zresztą wspomnieć, że wszystkie produkowane przez nas maszyny piekarnicze i cukiernicze, w tym również smarownica do ciasta, zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić pracę operatorów i zwiększyć efektywność produkcji.

Nie należy zapominać, że oferowane przez nas maszyny spełniają najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwa. Miesiarki z dzieżą stałą zostały zaprojektowane tak, by ograniczyć do minimum, a nawet wyeliminować ewentualne ryzyko pochwycenia osób pracujących przy maszynie. Wszystkie części urządzeń zostały też wykonane z tworzyw, które łatwo utrzymać w porządku i czystości.