Miesiarka z dzieżą wyjezdną

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór miesiarko-ubijaczek z dzieżą wyjezdną. Posiadamy kilka modeli, które różnią się między sobą pojemnościami, które mogą wynosić: 130, 180, 260, 350 oraz 450 litrów. Miesiarka z dzieżą wyjezdną służy nie tylko do ubijania, ale też ucierania mas cukierniczych oraz produkcji lekkich ciast.

W zestawie znajduje się jedno z trzech narzędzi, które można dowolnie wybrać, a jest to: rózga, krzyżak oraz liść. Naszym klientom proponujemy również możliwość wyposażenia urządzenia w dodatkową dzierżę na wózku.

Miesiarki do ciasta

Dbamy o jakość wykonania naszych maszyn, dlatego miesiarki do ciasta są produkowane ze stali lakierowanej, bądź nierdzewnej, w zależności od życzenia klienta. To dotyczy korpusów urządzenia, z kolei zgarniacz ciasta, druciana pokrywa, dzieża, a także narzędzia do pracy są wykonywane ze stali kwasoodpornej.

Dzięki zastosowaniu przekładni pasowych urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Miesiarko-ubijaczka posiada automatycznie podnoszoną głowicę za pomocą cylindrów hydraulicznych. Dzieża na wózku jest automatycznie przyciągana i blokowana pod głowicą za pomocą specjalnych zaczepów systemu hydraulicznego. Łatwy w obsłudze dotykowy panel sterujący umożliwia pełne programowanie i zapisywanie procesu technologicznego, ustawienie czasu pracy oraz kontroli temperatury ucieranych mas (czujnik temperatury znajduje się w zgarniaczu).

Jako opcja, istnieje możliwość instalacji dozownika wody (za wyjątkiem maszyny SMR-U 130). Zamontowany na głowicy elektrozawór podaje zadaną ilość wody bezpośrednio do dzieży z istniejącej sieci zasilającej. Maszyna wyposażona jest w ledowe oświetlenie dzieży. W przeciwieństwie do standardowych miesiarek spiralnych – SMR (na bazie których miesiarka-ubijaczko jest zbudowana), SMR-U jest wyposażona w szybkozłącze, do łatwej wymiany narzędzi (nie ma możliwości zamontowania w urządzeniu spirali do ciasta zwykłego).

Z tyłu korpusu urządzenia znajduje się przełącznik na tryb manualny, pozwalający kontynuować pracę maszyny w przypadku awarii systemu elektronicznego. Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z obecnie obowiązującymi normami CE.

Naszym klientom gwarantujemy dostęp do różnorodnych modeli urządzenia, które różnią się nie tylko pojemnościami, ale również całkowitą mocą, mocą silnika oraz wymiarami. Nasi doradcy zawsze chętnie służą pomocą w dobraniu odpowiedniej maszyny do potrzeb konkretnego klienta. Można się z nimi skontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Model
Pojemność według wagi ciasta [l]
Średnica dzieży [Ø cm]
Całkowita moca zainstalowana [kW]
Moc silnika napędzającego dzieżę [kW]
Wymiary dl.x szer.x wys. [cm]
Waga miesiarki bez ciasta[kg]
SMRU_130
130
70
3,7
0,5
147x85x128
755
SMRU_180
180
75
5
1,1
149x87x128
795
SMRU_260
260
86
6
1,1
158x93x138
848
SMRU_350
350
100
11
1,5
175x106x156
1170