Młyn kulowy do czekolady

Stawiamy na innowacyjne, ciekawe rozwiązania, które przede wszystkim mają wspierać naszych klientów i ułatwiać ich codzienną pracę. Oferujemy młyn kulowy do czekolady, który jest zupełnie nowatorską propozycją. Pozwala na wykonanie polew, kremów, nadzienia, czekolady, mas orzechowych oraz wysokobiałkowych.

Sprawdza się również do tworzenia produktów bez dodatku cukru, a także takich o dowolnym smaku i kolorze. Jest to maszyna, która gwarantuje idealną konsystencję poszczególnych propozycji, dzięki czemu jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na wysokiej jakości i doskonałej skuteczności.

Maszyny do produkcji czekolady

Maszyny do produkcji czekolady, czyli nasze młyny kulowe charakteryzują się dużą wydajnością przy niewielkiej powierzchni, ponieważ zajmują jedynie 1 mkw. W ciągu 24 godzin pracy sprzęt pozwala wyprodukować nawet kilka ton produktu! Jest to proces w pełni automatyczny, a zatem przy maszynie nie musi znajdować się człowiek.

Nasza maszyna do produkcji czekolady jest łatwa w codziennej obsłudze, ponieważ umożliwia to intuicyjny panel sterujący. Co ważne, sprzęt jest łatwy w sprzątania, dzięki dolnemu spustowi masy, co pozwala na szybkie i skuteczne umycie sprzętu wodą. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia szybką zmianę produkowanej masy, np. z ciemnego koloru na jasny.

UWAGA! Produkt dedykowany wyłącznie na rynek azjatycki!

Wysokość
Szerokość
Długość
Moc zainstalowana
Napięcie zasilające
Masa
1400 mm
1200 mm
1390 mm
2,55 kW
3 x 400 V
300 kg