Oblewarki do czekolady

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cały czas stawiamy na ciągły rozwój. To dlatego udaje się nam tworzyć maszyny, które wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach cukierniczych. Oblewarki do czekolady służą do oblewania płynną czekoladą albo polewą czekoladową różnorodnych wyrobów, takich jak pierniki, galaretki, ciasteczka czy wafle. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, żeby produkcja była jak najbardziej zautomatyzowana, tak aby maksymalnie skrócić czas produkcji wyrobów cukierniczych.

Oblewarki do wyrobów cukierniczych

Oblewarki do wyrobów cukierniczych dostępne w 2LHDM nie tylko oblewają produkty czekoladą, ale również podlewają, oblewają z podlewaniem oraz zdmuchują ewentualny nadmiar polewy. Urządzenie działa wielozadaniowo, jednak największym atutem jest to, że gwarantuje równomierne rozłożenie płynnej czekolady na wyrobach cukierniczych, zapewniając niezmienny, doskonały smak, a także piękny wygląd.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego maszynę możemy dowolnie zmodyfikować, na przykład w taki sposób, żeby posiadała również funkcję dekoratorki. Skontaktuj się z nami, a dostosujemy wybrane przez Ciebie rozwiązanie do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz dwa modele oblewarek – MDC 600 oraz MDC 800, poniżej znajduje się tabela, która prezentuje różnice pomiędzy nimi.

Model
Wysokość
Szerokość
Długość stołu
Napięcie zasilające
Moc zainstalowana
Szerokość siatki
Masa
MDC 600
1770 mm
960 mm
1810 mm
3 x 400 V
5,1 kW
620 mm
300 kg
MDC 800
1770 mm
1160 mm
1810 mm
3 x 400 V
5,5 KW
837 mm
360 kg