Ubijaczka cukiernicza

Ubijaczka cukiernicza to maszyna, która znajduje zastosowanie nie tylko w branży, z którą kojarzy się w pierwszym rzędzie. Przede wszystkim jest to rzecz jasna urządzenie przeznaczone do ubijania ciasta, warto jednak dodać, że sprawdza się również w branży chemicznej oraz farmaceutycznej, a także gałęziach przemysłu spożywczego, które nie wiążą się bezpośrednio z produkcją słodyczy. Ubijaczka cukiernicza to nie tylko sama maszyna, ale też akcesoria, które do niej dokładamy. Sięgając po to urządzenie, mogą więc liczyć Państwo na wyposażenie w postaci automatycznie podnoszonego kotła oraz trzech roboczych narzędzi – rózgi, płaskiego mieszadła, które sprawdza się przy średnich prędkościach oraz haka-spirali, który przeznaczony jest do pracy w prędkościach niskich. Warto dodać, że ubijaczka cukiernicza doskonale sprawdza się przy produkcji mas oraz kremów, ale z równą łatwością poradzi sobie podczas przygotowywania farszów oraz surówek.

Ubijaczka obrotowa i planetarna

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa typu rządzeń – ubijaczkę obrotową oraz planetarną. Prędkość obrotowa produkowanych przez nas maszyn mieści się w zakresie od sześćdziesięciu do trzystu dwudziestu obrotów na minutę i „skacze” co dziesięć. Należy podkreślić, że w konkretnym cyklu pracy liczba obrotów nie może ulec zmianie. Co niezwykle istotne, urządzenia dysponują możliwością zapisania ustawień roboczych, dzięki czemu możliwa jest prace w dużym zakresie zautomatyzowana. Z drugiej jednak strony oferowane przez nas ubijaczki obrotowe i planetarne umożliwiają również działanie w trybie manualnym.

Podobnie jak w wypadku ugniatarek do ciast oraz innych maszyn i urządzeń przeznaczonych do pracy z żywnością, dbamy o to, by używać tworzyw, które spełniają najwyższe normy higieniczne. To także gwarancja, że oferowane Państwu maszyny łatwo utrzymać w czystości, bez potrzeby organizowania dłuższych przestojów w procesie produkcyjnym.