Ugniatarka do ciasta

Ugniatarka do ciast twardych to obowiązkowy element wyposażenia zakładów spożywczych, w których produkowana jest pizza, pierogi knedle i kopytka. Warto dodać, że maszyny tego typu sprawdzają się również w branży cukierniczej, służąc pomocą przy produkcji pierników. Praca z użyciem oferowanych Państwu ugniatarek jest szybka, sprawna i efektywna, a to za sprawą intuicyjnego systemu kontroli i sterowania procesami. Ugniatarki do ciasta dysponują też mechanizmem przechylania dzieży, dzięki czemu dostęp do zarobionego ciasta jest naprawdę łatwy.

Dla większej wygody maszyny zaopatrzone są w kompresor, dzięki czemu urządzenia są w tym zakresie autonomiczne. Warto jednak dodać, że istnieje możliwość podłączenia ugniatarki do zewnętrznej sieci ze sprężonym powietrzem. Elementem, który wpływa na komfort i sprawność pracy, są również kółka jezdne oraz specjalne stópki. Dzięki nim możliwe jest łatwe ustawienie maszyny w pożądanym miejscu, a także skuteczne jej przyblokowanie, gdy zostanie już postawiona w konkretnym punkcie. Warto również podkreślić, że ugniatarki do ciasta, które znajdą Państwo w naszej ofercie, powstają z materiałów spełniających rygorystyczne normy bezpieczeństwa higienicznego. To zrozumiałe, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że ich pomocą produkowana jest żywność. Większa cześć naszych maszyn zbudowana jest ze stali nierdzewnej, która nie tylko jest obojętna w kontakcie z artykułami żywieniowymi, ale sprawia też, że urządzenia łatwo jest utrzymać w czystości.

Należy dodać, że ugniatarki do ciast to niejedyne maszyny przydatne w pracy piekarzy i cukierników, które znajdą Państwo w naszym asortymencie. Oferujemy również miesiarki do ciast, a także urządzenia przeznaczone do chłodzenia, porcjowania, dekorowania i zdobienia ciastek polewą. Służymy też szerokim doradztwem branżowym oraz doskonałą znajomością zagadnień związanych z produkcją maszyn na potrzeby przemysłu spożywczego.