Niezawodna krajalnica automatyczna do chleba ROXY

Krajalnica automatyczna do chleba gwarantuje równy podział pieczywa na regularne kromki. W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalną krajalnicę Roxy, która została wyposażona w podajnik taśmowy. Przesuwa się on jednostajnie, a jego płynność można szybko i łatwo wyregulować. Jest to zatem sprzęt prosty w obsłudze, który jest niezawodny, dzięki swojej solidnej konstrukcji. Dodatkowo urządzenie zostało także wyposażone w prowadnice pieczywa, która wyróżnia się regulowaną szerokością, a także wysokością, dzięki czemu krajalnica dobrze sprawdza się w przypadku każdego kształtu oraz wielkości pieczywa. W naszej ofercie posiadamy także krajalnice półautomatyczną do chleba.

Dodatkowe funkcje i doposażenie krajalnicy

Automatyczne krajalnice do chleba dostępne w naszej ofercie, nie tylko szybko i równo kroją pieczywo, ale również je pakują. Wyposażyliśmy sprzęt w specjalną rozdmuchiwarkę do torebek foliowych. Co ważne, intensywność nadmuchu również jest regulowana, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do wielkości torebek.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy im także możliwość doposażenia krajalnicy w system smarowania ostrzy olejem, co znacznie usprawni konserwację urządzenia. Sprzęt został zaprojektowany oraz wyprodukowany zgodnie z normami CE.

Zasilanie
Moc zasilania
Wydajność (chleb 0,6 kg)
Wydajność (chleb 1,0 kg)
Max. długość krojonego chleba (gr. kromki 11 mm)
Max. długość krojonego chleba (gr. kromki 13 mm)
Grubość kromki
Ilość noży
Wymiary (szer. x wys. gł.)
Waga
380 V
1,1 KW
950 szt./h
730 szt./h
470 mm
485 mm
11 lub 13 mm
40 lub 36
631/1075 x 1255/1430 x 910/1745
264 kg