Krajalnica półautomatyczna Roch

Krajalnica półautomatyczna do chleba od 2LHDM to urządzenie, które doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych piekarniach. Jest ona chętnie wykorzystywana również w sklepach, w których sprzedaje się pieczywo. Jej ogromnym atutem jest łatwość obsługi, a także wydajność. W ciągu godziny, urządzenie pozwala na pokrojenie aż 350 bochenków chleba, przy obsłudze jednoosobowej. Obsługa dwuosobowa pozwala na przyspieszenie pracy i uzyskanie jeszcze lepszej wydajności. Ostatecznie szybkość pracy zależy od wielkości oraz rodzajów bochenków, ich stopnia wypieczenia, a także wychłodzenia.

Zalety krajalnicy Roch

Krajalnica półautomatyczna Roch została stworzona z myślą o krojeniu bochenków o maksymalnej długości 47 cm, szerokości 23 cm, a także wysokości 14 cm. W zależności od potrzeb, możliwa jest regulacja grubości uzyskiwanych kromek. Mogą one mieć grubość 11 albo 13 mm. Jest to urządzenie półautomatyczne, co oznacza, że załadunek, a także odbiór pieczywa odbywa się ręcznie.

Dużym atutem krajalnicy Roch jest jej łatwość konserwacji. Sprzęt posiada ramki z zamontowanymi nożami, które są wymienne. Wyróżniają się wysoką twardością, dzięki czemu jest to zakup na długi czas. Noże można dodatkowo obracać, dzięki czemu ich przydatność do użycia wydłuża się.

Zasilanie
Moc zasilania
Wydajność (chleb 0,6 kg)
Wydajność (chleb 1,0 kg)
Max. długość krojonego chleba (gr. kromki 11 mm)
Max. długość krojonego chleba (gr. kromki 13 mm)
Grubość kromki
Ilość noży
Wymiary (szer. x wys. gł.)
Waga
230 V
0,75 KW
360 szt./h
320 szt./h
470 mm
470 mm
11 lub 13 mm
40 lub 36
730x700x1250 mm
175 kg