Krajalnice do chleba

W naszej ofercie znajdą Państwo krajalnice do chleba. To precyzyjne maszyny wyposażone w niezawodne ostrza. Warto jednak dodać, że ich funkcjonalność nie kończy się jedynie na krojeniu pieczywa. Nasze krajalnice wyposażono bowiem w rozdmuchiwarkę toreb foliowych, dzięki czemu możliwe staje się pakowanie pokrojonego wcześniej chleba. Funkcja ta wzbogacona jest o regulację intensywności nadmuchu, przez co możliwe jest pakowanie pieczywa o zróżnicowanych gabarytach. Aby oferowane przez nas urządzenia mogły działać jeszcze sprawniej, istnieje możliwość doposażenia ich w system naolejania ostrzy. Smarowanie ostrzy olejem znacząco ułatwia konserwację sprzętu, zwiększając jego żywotność, a przez to generując dodatkowe oszczędności. Co szczególnie warte podkreślenia, krajalnice do chleba, które oferujemy, są nie tylko sprawne i efektywne w działaniu, przede wszystkim jednaka bezpieczne.

Automatyczna krajalnica do chleba – model ROXY

Największym atutem automatycznej krajalnicy do chleba jest fakt, że pozwala ona na dokładne i precyzyjne dzielenie bochenków na regularne kromki. Dzieję się to za sprawą odpowiednio wyregulowanych noży, ale też podajnika taśmowego, którego prędkość można zmieniać w zależności od potrzeb produkcyjnych. Sporym udogodnieniem są również prowadnice, w które wyposażono urządzenia. Dzięki nim automatyczna krajalnica do chleba z równą łatwością radzi sobie ze wszystkimi kształtami bochenków oraz pieczywem o zróżnicowanej wielkości.

Półautomatyczna krajalnica do chleba – model ROCH

Innym typem maszyny, który doskonale sprawdzi się nie tylko w piekarni, ale też sklepie, jest półautomatyczna krajalnica do chleba ROCH. To urządzenie o bardzo wysokiej wydajności, pozwalające pokroić do 350 bochenków na godzinę, przy założeniu, że obsługiwane jest zaledwie przez jedną osobę. Krajalnica ROCH z łatwością radzi sobie z pieczywem o różnych kształtach oraz wielkości. Maksymalna długość bochenka, który mieści się krajalnicy półautomatycznej, to 47 cm, natomiast szerokość pieczywa nie może przekraczać 23 cm. Warto dodać, że niezawodne urządzenia do krojenia pieczywa to zaledwie część naszego asortymentu. Oferujemy bowiem maszyny dla przemysłu cukierniczego, a także urządzenia dla pozostałych gałęzi przetwórstwa spożywczego. Warto wspomnieć tu maszynę do produkcji sushi, ale też liczne typy ugniatarek i mieszarek. Co istotne, nie tylko dostarczamy najwyższej jakości urządzenia, ale służymy też wsparciem i pomocą przy ich doborze, instalacji o serwisie. Jeśli więc poszukują Państwo niezawodnych krajalnic do chleba, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.