Maszyna do produkcji sushi

Naszym klientom oferujemy solidnie wykonane, trwałe, a także funkcjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzają się w branży spożywczej, piekarniczej, a także cukierniczej. Maszyna do produkcji sushi jest sprzętem, który odpowiada na rosnące potrzeby Polaków. Wiele firm decyduje się na wykorzystanie potencjału tkwiącego w owocach morze. Sushi to absolutna klasyka kuchni azjatyckiej, a dziś można już kupić gotowe porcje nie tylko w restauracjach, ale także w sklepach spożywczych. Dla producentów sushi stworzyliśmy maszynę, która gwarantuje precyzyjne cięcia i znacznie usprawnia pracę nad tą potrawą.

Maszyna do cięcia rolek sushi

Maszyna do cięcia rolek sushi jest bardzo precyzyjna, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Została bowiem wyposażona w dwa ostre noże tnące. Pierwszy z nich wykonuje nacięcie pod kątem prostym, z kolei drugi pod kątem 45 stopni. W tym przypadku kluczowe jest dokładne odmierzanie wielkości porcji, co gwarantuje wejściowy enkoder. Oba noże są ze sobą doskonale zsynchronizowane, dzięki czemu cięcia odbywa się szybko i skutecznie. Następnie rolki sushi wyjeżdżają na taśmie wyjściowej, na której są już gotowe do zapakowania.

Maszyna została również wyposażona w funkcjonalny, graficzny interfejs. To właśnie przy jego użyciu możliwe jest zdefiniowanie odpowiednich parametrów produkcji, a więc długości porcji, rodzaju cięcia, a także samej wydajności produkcji.

Konstrukcja
Wydajność
Zużycie powietrza
Zasilanie
Moc przyłączeniowa
Stal nierdzewna i elementy z tworzyw sztucznych
Do 6.5m/min
Brak
3x400/440/480 VAC, 50/60 Hz
Ok. 1,7 KW, w zależności konfiguracji