Maszyna do produkcji sushi

W naszej ofercie znajdą Państwo maszynę do produkcji sushi. Potrawa, która jeszcze do niedawna była kompletną egzotyką, zdobyła serca Polaków, co przełożyło się na duży popyt i zachęciło branżę do zwiększenia produkcji. W tej kwestii doskonałym wsparciem może się okazać maszyna do produkcji sushi, która pozwala na precyzyjne krojenie i porcjowanie wyrobów z owoców morza. To urządzenie, które nie tylko usprawnia produkcję i pomaga w standaryzacji porcji, ale jest też bezpieczne dla korzystających z niego pracowników. Warto dodać, że oprócz krajalnic do potrwa z owoców morza oferujemy też spożywcze przenośniki taśmowe, czyli maszyny, które doskonale sprawdzają się nie tylko przy produkcji sushi, ale praktycznie w całej szeroko pojętej branży produkującej żywność.

Maszyna do cięcia rolek sushi

Maszyna do cięcia rolek sushi, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, wyposażona jest w dwa bardzo ostre noże, które dzielą potrawę na precyzyjne porcje. Ostrza ustawione są pod kątem dziewięćdziesięciu oraz czterdziestu pięciu stopni. Noże są ze sobą ściśle zsynchronizowane, dzięki czemu operacja przebiega sprawnie i z dokładnością do milimetra. Maszyna wyposażona jest w enkoder, czyli rodzaj czujnika ruchu, co pozwala na bardzo dokładne dzielenie produktu. Dodatkowym udogodnieniem jest równie fakt, że urządzenia do cięcia rolek sushi posiadają graficzny interfejs, za pośrednictwem którego wydawane są komendy dotyczące parametrów produktu oraz wydajności pracy.

Warto dodać, ze nasze maszyny do cięcia rolek sushi wykonane są stali kwasoodpornej 316, co stanowi gwarancję najwyższego poziomu higieny, co w kwestii produkcji artykułów żywieniowych jest sprawą fundamentalną. Co szczególnie istotne, oferowane urządzenia skonstruowane są w oparciu o koncept FleX & Clean, dzięki czemu można rutynowo rozbrajać je bez użycia specjalistycznych narzędzi. Samo czyszczenie ogranicza się natomiast do użycia myjek ciśnieniowych, co sprawia, że nie ma potrzeby na dłużej zatrzymywać produkcji. Należy również wspomnieć, że kształt oraz faktura poszczególnych komponentów zostały zaprojektowane tak, by podczas produkcji oraz czyszczenia nie zatrzymywała się w nich woda oraz bakterie.

Konstrukcja
Wydajność
Zużycie powietrza
Zasilanie
Moc przyłączeniowa
Stal nierdzewna i elementy z tworzyw sztucznych
Do 6.5m/min
Brak
3x400/440/480 VAC, 50/60 Hz
Ok. 1,7 KW, w zależności konfiguracji