2LHDM

Gdzie znajdzie zastosowanie tunel schładzający?

Gdzie znajdzie zastosowanie tunel schładzający?

Jesteś właścicielem cukierni lub cukierniczego zakładu spożywczego? Pamiętaj, że na hali produkcyjnej nie może zabraknąć tunelu schładzającego. Sprawdź, czym charakteryzuje się to urządzenie.

Jak działa tunel schładzający?

Oferowany przez nas tunel schładzający wyposażony został w specjalne kanały, w których, w zamkniętym obiegu, krąży schłodzone powietrze, odpowiedzialne za studzenie wyrobów. Specjalne osłony termiczne oraz uszczelki zapewniają wydajność i skuteczność sprzętu, a wytrzymałość elementów metalowych maszyny gwarantuje materiał, z którego zostały wykonane, czyli stal nierdzewna. Zasada działania tunelu jest bardzo prosta: na specjalnej taśmie umieszcza się wyroby cukiernicze, które w tunelu stygną. W efekcie utworzone na nich dekoracje zastygają i stają się trwałe, co sprawia, że nie zniszczą się i wykruszą w transporcie.

Dlaczego warto wyposażyć swoją cukiernię w tunel schładzający?

Oferowany przez nas tunel schładzający przyspieszy codzienną pracę w cukierni i wyeliminuje przynoszące straty postoje. Warto zdać sobie sprawę, że sztuka cukiernicza wymaga wielu różnych etapów pracy. Przed rozpoczęciem kolejnego poszczególne wyroby muszą wystygnąć, co generuje niepotrzebne i kosztowne przestoje. Dzięki tunelowi schładzają się one błyskawicznie i od razu będzie można przystąpić do dalszych działań. Tunele schładzające sprawdzą się szczególnie w zakładach, produkujących wyroby cukiernicze w ruchu ciągłym, czyli oblane czekoladą, polewą czekoladową oraz pokryte galaretką.

Oprócz tuneli schładzających, w cukierni nie może zabraknąć oferowanych przez nas miesiarek, w tym miesiarek standardowych, do ciasta twardego z dzieżą stałą oraz miesiarko ubijaczek z dzieżą wyjezdną, ubijaczek planetarnych, oblewarek cukierniczych, smarownic, a także łamaczy ogonków. Z nami w pełni wyposażysz swoją piekarnię lub cukiernię w wysokiej jakości, niezawodny, wytrzymały, odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne sprzęt najwyższej klasy.