2LHDM

Jaka krajalnica chleba do restauracji?

Jaka krajalnica chleba do restauracji?

W restauracji chleb może być podawany jako dodatek do dania głównego, a także jako tak zwane „czekadełko”, czyli powitalny dodatek, podawany gościom podczas ich oczekiwania na danie główne. Może być posmarowany masłem lub podany na przykład z oliwą. Ważne, aby był równo i estetycznie pokrojony. Sprawdź, jaka krajalnica chleba najlepiej sprawdzi się w restauracji.

Czym charakteryzuje się automatyczna krajalnica do chleba?

Automatyczna krajalnica do chleba zapewni równy i szybki podział pieczywa na regularne kromki, co jest szczególnie istotne w restauracji. Urządzenie wyposażone zostało w przesuwający się jednostajnie podajnik taśmowy, którego płynność można regulować. Prosty w obsłudze, o solidnej konstrukcji, wyposażony w prowadnice pieczywa z regulowaną szerokością i wysokością, idealnie sprawdzi się w przypadku każdego kształtu oraz wielkości pieczywa.

Dodatkową funkcją oferowanych przez nas automatycznych krajalnic do chleba jest pakowanie pieczywa, możliwe dzięki wyposażeniu maszyn w specjalną rozdmuchiwarkę do torebek foliowych, o regulowanej intensywności nadmuchu. Istnieje możliwość doposażenia krajalnicy w system smarowania ostrzy olejem.

Gdzie sprawdzi się półautomatyczna krajalnica do chleba?

Oferowane przez nas, półautomatyczne krajalnice do chleba doskonale natomiast sprawdzą się małych restauracyjkach, lokalnych barach, a także w dużych i małych piekarniach oraz w sklepach z pieczywem. Zaletą urządzeń jest łatwość obsługi oraz wydajność, pozwalająca w ciągu godziny pokroić aż trzysta pięćdziesiąt bochenków chleba przy obsługiwaniu maszyny przez jednego pracownika. Szybkość pracy urządzenia zależeć będzie przede wszystkim od wielkości i rodzajów bochenków, ich stopnia wypieczenia i wychłodzenia.

W przypadku oferowanej przez nas półautomatycznej krajalnicy marki Roch możliwe jest krojenie bochenków o maksymalnej długości 47 centymetrów, szerokości 23 centymetrów i wysokości 14 centymetrów oraz grubości od 11 do 13 milimetrów. Załadunek oraz odbiór pieczywa odbywa się ręcznie. Wymienne ramki z zamontowanymi nożami umożliwiają łatwą konserwację urządzenia, a twardość noży sprawia, że jest to urządzenie niezwykle wytrzymałe. Noże można obracać.