Transportery przemysłowe

W procesie produkcji różnorodnych produktów spożywczych, niezbędne jest zachowanie właściwych warunków higienicznych. W tym celu należy zadbać o odpowiedni sprzęt, który ułatwi cały proces. Naszym klientom oferujemy dostęp do maszyn, które pozwalają na zachowanie niezbędnej higieny w trakcie produkcji wyrobów spożywczych – zarówno w branży spożywczej, jak i cukierniczej oraz piekarniczej. Oferujemy transportery przemysłowe.

Są to przenośniki opracowane w taki sposób, żeby spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania przemysłu spożywczego. Będą dobrym uzupełnieniem innych sprzętów dostępnych w naszej ofercie, takich jak tunel chłodniczy.

Przenośniki taśmowe spożywcze

Nasze przenośniki taśmowe spożywcze produkujemy z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. To oznacza, że sprzęt jest odporny zarówno na wilgoć, jak i chemię, a zatem można go dokładnie wyczyścić, zachowując restrykcyjne normy produkcyjne. Przenośniki higieniczne muszą być łatwe w czyszczeniu, a nasz wyróżnia się konstrukcją ramę oraz uchylną rolką końcową, dzięki której możliwe jest całkowite zdjęcie taśmy. To oznacza, że ryzyko gromadzenia się groźnych bakterii jest ograniczone do minimum. Co ważne, cała elektryka w urządzeniu jest przystosowana do mycia oraz pianowania.

Naszym klientom oferujemy możliwość dostosowania maszyny do ich indywidualnych potrzeb, a więc wyprodukowania go w różnych rozmiarach, a także z prowadnicami bocznymi w formie stałej, bądź regulowanej.

Konstrukcja
Prędkość
Zakres długości
Zakres szerokości
Moc przyłączeniowa [kW]
Zasilanie [V]
Stal nierdzewna i elementy z tworzyw sztucznych
b.d.
b.d.
b.d.
Ok. 0,8
3x400/440/480 VAC, 50/60 Hz