UBIJACZKI PLANETARNE REMIX 60-100

Przemysłowe ubijaczki planetarne to urządzenia przeznaczone do pracy w cukierniach i piekarniach, choć i inne branże przemysłowe, jak chemiczna, farmaceutyczna czy przetwórstwa żywności, mogą z powodzeniem z niej korzystać.

Urządzenia wyposażone są w automatycznie podnoszony kocioł (transportowany na obszarze zakładu na trzykołowym wózeczku) i trzy narzędzia robocze; rózgę – ubijanie na dużych prędkościach piany, kremów, śmietany itp., mieszadło płaskie na prędkościach średnich – odpowiednie dla żywności sproszkowanej i gąbczastej, np. farszów oraz hak-spiralę na prędkościach niskich – do miesienia ciasta, ciasta biszkoptowego, lepkiej żywności stałej, surówek itp. Narzędzia te obracają się w maszynie wokół swej osi i jednocześnie po okręgu kotła.

Części maszyny, mające bezpośredni kontakt z żywnością, wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich powierzchnia jest wykończona zgodnie z najwyższymi standardami higienicznymi. Masywna, stalowa obudowa, w której umieszczony jest silnik elektryczny, zapewnia stabilność pracy maszyny i niski poziom hałasu.

Urządzenia sterowane są za pomocą czytelnego i łatwego w obsłudze panelu elektronicznego, na ekranie którego widoczne są wszystkie istotne parametry pracy urządzenia. Panel umożliwia także zapisanie w jego pamięci wielu aplikacji roboczych. Za jego pośrednictwem można wybrać dwie opcje pracy ubijaczki. Tryb automatyczny – uruchamiający już zapisane cykle pracy i tryb manualny – gdzie każdy pojedynczy parametr pracy narzędzia można ustawić ręcznie na potrzebnym w danej chwili poziomie. Prędkość obrotowa narzędzia (w zakresie od 60 do 320 obr/min, o skoku co 10 obrotów) jest niezmienna w danym cyklu pracy. Niezbędne zasilanie to 400V, 50 HZ. Wszystkie nasze urządzenia są produkowane w zgodzie z obowiązującymi normami CE.

Dodatkowe akcesoria:
Kociołek ze stali nierdzewnej
Ubijak – rózga do ubijaczki
Mieszadło płaskie do ubijaczki
Hak do ubijaczki

Model
Pojemność [l]
Obroty na minutę
Moc silnika [kW]
Wymiary dł.x szer.x wys. [cm]
Waga [kg]
REMIX 60
60
od 60 do 320 skok co 10 obr.
3
105x70x150
340
REMIX 80
80
od 60 do 320 skok co 10 obr.
3
105x70x150
340
REMIX 100
100
od 60 do 320 skok co 10 obr.
3
105x70x150
340