Usługi

Modernizacja istniejących maszyn i linii produkcyjnych

Prowadzimy modernizacje istniejących konstrukcji w parkach maszynowych.

Oferujemy:

Dokumentacja techniczna

Opracowujemy dokumentacją techniczną części do maszyn i urządzeń, zapewniającą płynność produkcji i bieżące utrzymanie ruchu. Przy tworzeniu projektów wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie CAD (Autodesk Inventor).

Oferujemy:

Produkcja części

Wykonujemy części precyzyjnie oraz realizujemy zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi inżynierii odwrotnej -na podstawie powierzonej dokumentacji lub projektów autorskich.

Oferujemy:

Automatyka przemysłowa

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania z zakresów systemów sterowania, wizualizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi.

Oferujemy:

Robotyzacja

Specjalizujemy się w robotyzacji i programowaniu robotów przemysłowych.

Oferujemy:

Spawanie

Naszym klientom oferujemy spawanie MIG i TIG, które są podstawą łączenia materiałów. Nasi fachowcy zajmują się obiema technikami i dobierają metodę do konkretnego przypadku, a przede wszystkim materiałów, z których wykonano konkretną część. Dysponujemy szerokim doświadczeniem oraz doskonale wyposażonym zapleczem technicznym, które umożliwia nam sprawne i precyzyjne działanie. Warto dodać, że oprócz spawania MIG i TIG, zapewniamy też inne zabiegi wymagające specjalistycznych kwalifikacji i niezawodnego sprzętu. Pośród nich należy wspomnieć usługi frezowania CNC, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo oraz branżowe wskazówki, które mogą okazać się niezbędne w obsługiwanych przez Państwa sektorach.

Dowiedz się więcej o spawaniu MIG i TIG