Produkcja części do maszyn przemysłowych

kontrola skrzynki rozdzielczej

Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, dlatego proponujemy nie tylko sprzedaż gotowych maszyn, ale również realizację indywidualnych projektów oraz unowocześnianie obecnego parku maszyn. Produkcja części do maszyn przemysłowych to jedna z gałęzi naszej działalności. Posiadamy niezbędny sprzęt, wiedzę, a także doświadczenie i jesteśmy w stanie przygotować części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania różnorodnych urządzeń. Nasi specjaliści w swojej pracy wykorzystują narzędzia inżynierii odwrotnej, co oznacza, że wykonują zadania na podstawie autorskich projektów lub powierzonej im dokumentacji.

Spawanie MIG i TIG

Naszym klientom oferujemy spawanie MIG i TIG, które są podstawą łączenia materiałów. Nasi fachowcy zajmują się obiema technikami i dobierają metodę do konkretnego przypadku, a przede wszystkim materiałów, z których wykonano konkretną część.

Usługi frezowania CNC

Usługi frezowania CNC wykonujemy, m.in. na terenie Poznania. Posiadamy bogaty park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie właściwie operować techniką powierzchniowej obróbki skrawania. Jest to uniwersalna technika, która świetnie sprawdza się w przypadku części wykonanych z różnorodnych materiałów i pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych efektów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nie wahaj się nawiązać z nami kontakt